Fotbalové aktuality FC Vřesina z 11. týdne

Minulý týden byl pro fotbalový tým FC Vřesina hodně programově nabitej.

Mladší žáci FC Vřesina slaví úspěchy. V Krajské Zimní Lize (KLZ) se dostali až do finále. Ve finálových utkáních neinkasovali ani jednu branku a po výsledcích FC Vřesina – Brušperk 2:0, FC Vřesina – Frenštát 1:0 a FC Vřesina – Kozlovice 5:0 ovládli bezprostředně KZL a vyhráli ligu.

První místo obsadila FC Vřesina s 9ti body, druhé místo obsadil tým Brušperku se 4 body, na třetím místě skončili Kozlovice s 2 body a poslední místo zůstalo pro Frenštát s 1 bodem.

fotbal-zaci-vytezstvi

Další triumf slavili mladší žáci v Ostravské Zimní Lize (OZL) a ve finále porazili Starou Bělou vysoko 7:3. FC Vřesina tak obsadila 1. místo.

Tímto naším mladším žákům gratulujeme.

fotbal-zaci-vytezstvi2

Muže čekal zápas o třetí místo v neděli od 13:00 hodin Zimního turnaje na umělé trávě ve Vřesině. Soupeřem byl tým Vítkovice-Svinov. Domácí FC Vřesina v tomto souboji prohrála 1:2 a skončila tak na 4. místě.

Na prvním místě skončil tým Ostrava-Jih, na druhém místě se umístil FK Tísek, na třetím místě již zmíněny tým Vítkovice-Svinov. Na pátém místě skončil tým Sokol Kateřinice a na šestém místě FK Staříč.

fotbal-zt2017-vitez

zdroj: FC Vřesina (www.fc-vresina.cz)

[reklama]

Post Author: Redakce